Fort Benning 2013

Vložil Honza Žák | Kategorie Fort Benning | Vloženo 13.08.2013

0

Fort Benning 2013 – LAST MAN STANDING…

Fort Benning je pořádán již od podzimu roku 2004 sdružením AST Highlander. Z malé týmové akce se v průběhu let stala prestižní událost se stovkami účastníků za použití vojenské techniky.

Akce začíná 30. 8. 2013 v cca 19:00 a končí mezi v neděli 1. 9. 2013. Samotná bojová činnost počne v sobotních ranních hodinách a bude ukončena dle stavu lidí, baterek atd. Přespání je možné ve vlastních nebo připravených stanech. Sobotní večer je vyhrazen aktivnímu rozebrání uplynulé akce. K dispozici Vám je i vojenská kantýna.

Registrace účastníků je nutná v místě již 30.8.2013 do 19:00!!! V případě nejvyšší nouze lze použít i telefonní předregistraci. Páteční účast je nezbytně nutná kvůli večernímu breafingu a samozřejmě rozřazení do armád. Čím déle přijedete, tím větší riziko rozdrobení Vašeho týmu vzniká.

V průběhu sobotní akce není čas na odpočinek – je tedy třeba aby každý účastník byl vybaven jídlem a tekutinami na celou dobu boje.

Místem konání je již po několikáté „Oblast 52“, tedy  bývalý Jihlavský vojenský tankodrom u Rančířova

Cena akce je 500,-Kč ( v ceně je obsaženo stravování – sobota: snídaně, večeře; neděle: snídaně, pronájem prostoru, energie na celou akci – voda, elektrika, atd., PHM, a další náklady spojené s akcí )

Pro tento ročník je pro Vás připravena přeprava nejen na obvyklých strojích, jako jsou UAZ, ARO, ale hlavně aktivní využití pásových BVP a další velké techniky!!!

Dále prosíme všechny účastníky, pokud tedy chtějí hrát pospolu, aby si ve svých týmech utvořili jednotlivá družstva po 6 lidech, jelikož celý koncept přepravy je stavěn na vozy uvedené výše. Jinak platí pravidlo “ Kdo dřív přijde …“ Samozřejmě se budeme snažit aby jednotlivé týmy hráli za stejnou armádu, ale jednotliví členové mohou být roztrženi.

Pravidla boje 2013

Přihláška FB-XII 2013

Napsat komentář